Szanowni Państwo,

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że zwycięzcą pierwszej edycji konkursu „Historia mojego życia” został Pan Czesław Hajduk.

Nagrodzona praca pt. "Pan Abraham", była jedną z pięciu prac nadesłanych przez Pana Czesława, a każda z nich była równie interesująca, co zwycięskie opowiadanie.

Niestety, najlepsze opowiadanie może być tylko jedno. 

Przeczytajcie Państwo sami.

 

Jednocześnie pragniemy poinformować, że wszystkie pozostałe historie zgłoszone do konkursu będą na bieżąco publikowoane na stronie internetowej Fundacji Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie. Po opublikowaniu wszystkich prac na facebooku Fundacji odbędzie się głosowanie, w którym czytelnicy zdecydują, czyja praca zostanie nagrodzona nagrodą dodatkową - tygodniowym pobytem dla dwóch osób w Hotelu Słoneczny Zdrój Medical SPA & Wellness. 

Nagroda dla zwycięzcy internetowego głosowania zostanie wręczona podczas X Rodzinnego Pikniku Integracyjnego Mazowieckiego Forum Zawodów Zaufania Publicznego, który odbędzie się w Warszawie w dniu 15 czerwca 2019 roku. 

 

Zapraszamy do zapoznania się z nagrodzoną historią pt. "Pan Abraham" oraz pozostałymi opowiadaniami Pana Czesława Hajduka: