Szanowni Państwo, 

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na XII Charytatywną Galę Karnawałową Przyjaciół Fundacji „Pro Seniore”, która odbędzie się w dniu 23 lutego 2019 roku w Hotelu Marriott w Warszawie.

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja „Pro Seniore” założona przez Okręgową Izbę Lekarską w Warszawie, w celu niesienia pomocy chorym, niepełnosprawnym i potrzebującym seniorom. Podczas Gali tradycyjnie odbędą się, licytacje przedmiotów ofiarowanych przez naszych sponsorów i darczyńców oraz loteria fantowa, w której goście będa mieli okazję wygrać atrakcyjne nagrody m.in. zestawy kosmetyków oraz vouchery na weekendowe pobyty w atrakcyjnych hotelach. Dochód oraz wszelkie środki uzyskane podczas licytacji i loterii przeznaczone zostaną na działalność statutową Fundacji „Pro Seniore”.

Karnawałowej zabawie towarzyszyć będą występy na żywo. W trakcie gali w dniu 23 lutego 2019 r. wystąpi zespół Boogie Band, który podczas swoich występów łączy pokolenia i wykonuje ponadczasowe przeboje inspirowane muzyką lat 50., 60., 70. i 80., a swoje występy uzupełnia najnowszymi przebojami z list przebojów. Wydarzenie poprowadzi duet dziennikarzy współtworzących program Pytanie na Śniadanie: Dominika Matuszak i Tomasz Tylicki. Wzorem lat ubiegłych w trakcie bankietu wręczona zostanie statuetka BENEVOLENTI ("Łaskawcy Życzliwemu") będąca wyrazem uznania dla osób zasłużonych dla Fundacji, które w swej działalności zawodowej oraz prezentowanej postawie życiowej nie zapominają o osobach potrzebujących opieki i wsparcia.

Serdecznie zapraszamy do udziału w tym niezwykłym wydarzeniu!